עלייה במכירת רכבים עם "אפס קילומטרים"

דרגו את הכתבה!

חברות הליסינג מקדמות מכירת רכבים עם "אפס קילומטרים". הטרנד תופס תאוצה ומי שמרוויח הוא הצרכן. ראשית יש מספר נתונים שצריך לשים לב אליהם.

מאת: הורוביץ אבי

טרנד רכישת מכוניות "אפס קילומטרים" ישירות מחברות הליסינג תופס תאוצה. זה זמן רב שחברות הליסינג פועלות בצורה הזו כאשר היבואנים נפטרים ממלאי נרחב שבקרוב יירשם כמשומש והם מעדיפים למכור את הרכבים האלו לחברות הליסינג שמוכרות אותם בהנחות משמעותיות לציבור הרחב.

אבי הורוביץ

יש לשים לב למספר נקודות חשובות בטרם רוכשים רכב עם "אפס קילומטרים" מחברות ליסינג. ראשית יש לעבור בין חברות הליסינג השונות ולבדוק את כלי הרכב המתאים לכם בטרם תרכשו. גובה ההנחות שונה בכל כלי רכב ובכל חברת ליסינג. הנחה של מאזדה 3 שונה מהנחות של פורד פוקוס וסובארו למשל.

בנוסף יש לזכור כי לקראת סוף השנה ההנחות גדולות יותר מכיוון שבתחילת השנה הבאה חברות הליסינג יציעו את אותם כלי רכב ללא יד נוספת משמע הרוכש יופיע ברישיון כאילו רכש את הרכב ישירות מהיבואן, במקביל קיימות ציפיות להעלאת מחירים. להערכתי מומלץ להמתין שכן המחירים החדשים לא ישקפו את הנזק ברכישת יד שנייה.

הרוכש הפרטי חייב להתאים את כלי הרכב לצרכיו. רצוי לתת חשיבות רבה לכלי רכב חסכוני וחדיש על מנת לא לרכוש רכב שהוא בזבזני וישן. חשוב לבדוק אפשרות של רכישת כלי רכב ישן שכיום ניתן לקבלו במחירים זולים במיוחד, מצב שיחמיר עד לסוף השנה כפי שהבנו בראיון שנערך עם יצחק לוי.

אבי הורוביץ– יועץ ליסינג
הכותב יזם את פעילות הליסינג התפעולי בישראל ומשמש כיועץ
טל: 050-5332449
Horowitz.advisors@gmail.com

פורסם בקטגוריה אבי הורביץ, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

4 תגובות על עלייה במכירת רכבים עם "אפס קילומטרים"

  1. פינגבאק: אבי הורוביץ | חברות הליסינג יהפכו למשווקי כלי רכב בישראל | אבי הורוביץ

  2. מאת חזי‏:

    אין ספק ששוק מכירת הרכב הפרטי נעלם

  3. פינגבאק: אבי הורוביץ | חברות הליסינג יהפכו למשווקי כלי רכב בישראל | אבי הורוביץ

  4. פינגבאק: אבי הורוביץ צפירת הרגעה מדומה | אבי הורוביץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים